Innovation Day v Kentico

V rámci Týdne inovací otevíráme dveře Kentico všem fanouškům inovace a moderních technologií. Přijďte si poslechnout zajímavé přednášky nebo jenom nasát atmosféru. 

Co můžete očekávat?

Připravili jsme pro vás dvě přednášky o podpoře inovací a pokud budete chtít, protáhneme vás po našich kancelářích. 

18:00 - Radek Gajdušek: Prostředí podporující inovace 

Inovace jsou nedílnou součástí každého úspěšného produktu. Prozradíme vám, jak k nim přistupujeme u nás, které nástroje používáme a kde hledáme inspiraci.

18:30 - Kamil Řezníček: Jak v Kentico koketujeme s DevOps 

Při vývoji software je třeba inovovat neustále. Ukážeme si, jak jsme na cestu DevOps nastoupili, kde jsme teď a kam směřujeme do budoucna. 

19:00 - Prohlídka prostor & pivo 

Po kancelářích nám běhají psi, máme tu rybičky a když se potřebujeme odreagovat, tak je k dispozici fotbálek. Věděli jste, že v některých našich zasedačkách se dá i přespat?

 

Pro koho jsou přednášky určeny?

Akce se koná v rámci Týdne inovací 2017 a je určena pro odbornou i širší veřejnost.  Z kapacitních důvodů vás poprosíme, abyste si místo dopředu rezervovali. 

 

Děkujeme za zájem! 

 O všem, co se kolem Kentico šustne, píšeme na Facebooku. Tak se mrkněte

Kdy

24.5. 2017, 18.00 - 20.00

Kde

Kentico Software 
BC Titanium, 4. patro 
Nové Sady 25
Brno

O nás

Jsme brněnská IT firma. Máme jednoho šéfa, který nezapomněl programovat. Manažery, kteří se na svá místa poctivě propracovali. Vzdělávame se, pořád něco objevujeme a baví nás pracovat na užitečných projektech. Pořád něco podnikáme a plánujeme. Ať už je to třeba sázení stromů pro dobrou věc nebo přednášky pro veřejnost. 

Follow us